MURANO STIKLA FLAKONS AVVENTURINA

Avventurina – kā ar zelta diegiem izšūts. Murano stikla flakons  Avventurina stilā piešķir smalkas greznības noskaņu. Stiklam raksturīga zeltaina vizuļošana. To atklāja senie Murano salas amatnieki, sajaucot vara kristāliņus ar stiklveida masu.

Tilpums 250 ml

VIOLETI MURANO STIKLA FLAKONI

Karalisku īpašību piepildīts violetas krāsas murano flakons. Piemērots jutekliskām sievietēm, noslēpumainai un maģiskai smaržu izsmidzināšanai.

Tilpums 150 – 200 ml

HAKI ZAĻI MURANO FLAKONI

Murano flakons haki zaļā krāsā liek apjaust dumpinieciska un spēcīga cilvēka tēlu. Elegantais dekoratīvais flakons padarīs Jūsu aromātu pasauli vēl drosmīgāku un kļūs kā stila simbols.

Tilpums 100 – 250 ml


KLASISKI MURANO STIKLA FLAKONI

Murano stikla flakoni ieturēti klasiski melnā krāsā un caurspīdīgos toņos. Sievietei vai vīrietim, kas ciena un mīl klasisku šarmu.

Tilpums 100 – 250 ml

MURANO STIKLA FLAKONI AR ZIEDU ELEMENTIEM

Dekoratīvi izsmidzināmi flakoni sievietēm, kuru būtību raksturo maigums un valdzinoša romantika.  Flakoni rotāti ar īpaši smalku un graciozu ziedu elementu kompozīciju.

Tilpums 200 ml 

MURANO STIKLA FLAKONS

Gadsimtiem senā Venēcijas stikla pūtēju meistaru māksla atspoguļojas  Opaline de Murano flakonu elegancē un krāsā.  Murano stikla krāsas tīrība tiek augstu vērtēta jau kopš antīkajiem laikiem.

Tilpums 200 – 250 ml


MURANO STIKLA KRĀSAINIE FLAKONI

 Opaline de Murano dekoratīvie flakoni, kas  izstaro samtaini vieglus un tīrus toņus. Sievietēm, kuras mīl debesu zilās krāsas brīvību vai maigi rozā krāsas romantiku.

Tilpums 200 – 250 ml