ROZĀ BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS

Rozā bohēmijas stikla komplekts īpaši izsmalcinātai dāmai. Komplektā ietilpst elegants flakons, rotāts ar ziedu kompozīcijām, un trauks, dārgumu glabāšanai.

Tilpums 100 – 150 ml.

BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONI AR LĪNIJU SPĒLI

Balti graciozs bohēmijas stikla flakons, kurš papildināts ar trauslu un rotaļīgu zeltītu līniju spēli.

Tilpums 150 – 200 ml.

BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS ROZĀ TOŅOS

Bohēmijas stikla komplekts – apjomīga tilpuma flakons smaržu izsmidzināšanai un kolba iemīļotās smaržas uzglabāšanai.

Tilpums 200 – 250 ml.


BOHĒMIJAS FLAKONU KLASIKA

Vienkāršība un elegance vienlaikus. Klasisks bohēmu stikla flakons lieliski iederēsies Jūsu interjerā un būs piemērots smaržu izsmidzināšanai gan sievietei, gan vīrietim.

Tilpums 180 ml.

BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONI ROZĀ KRĀSĀ

Bohēmijas stikla flakons maigi rozā krāsā, piepildīts ar mīļāko smaržu, aiznesīs Jūs prātam netveramā ceļojumā. Tas būs ceļojums, kas pilns ar jaunību, sievišķību, iemīlēšanos un nezūdošu dzīvības elpu. Rozā dekoratīvais flakons brīnišķīga dāvana romantiskai sievietei.

Tilpums 100 – 250 ml.

HAKI ZAĻŠ BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS AR ZIEDIEM

Grezns komplekts, kurā ietilpst dekoratīvais flakons elegantai smaržu izsmidzināšanai, un trauks Jūsu dārgumu glabāšanai.Haki zaļā krāsa  liek apjaust dumpinieciskas, spēcīgas un pat skarbas sievietes tēlu, savukārt flakona un trauka dizainā iekļautie rozā ziedi, parāda šīs sievietes maigo un romantisko rakstura pusi.

Tilpums 80 – 100 ml.


GAIŠI BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONU KOMPLEKTI AR ZIEDIEM

Bohēmijas stikla meistaru darināts komplekts, kas rotāts ar gaisīgām un vieglām dabas elementu kompozīcijām. Sievietei, kura mīl dabu un vēlas sakļauties ar dabu vienā veselā, iesmaržojoties ar savu mīļāko aromātu no greznā flakona.

Tilpums 100 – 250 ml.

BALTI BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONI

Gaumīgi bohēmijas stikla flakoni baltos toņos ar smaržu izsmidzinātājiem dažādās krāsās. Skaista dāvana cilvēkam, kas tiecas pēc tīrības un jutekliskas vienkāršības izpausmēm.

Tilpums 100 – 200 ml.

BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONI ZILĀ KRĀSĀ

Bohēmijas stikla dekoratīvie flakoni maigi zilos toņos Jūsu garderobē ienesīs miera, labsajūtas un tīrības gaisotni. Sievietei, kura mīl brīvības un viegluma atmosfēru. Dekoratīvais flakons lieliski saskanēs ar maigu un atsvaidzinošu aromātu no smaržūdeņu kolekcijas.

Tilpums 150 – 200 ml


BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONI MELNĀ KRĀSĀ

Bohēmijas stikla dekoratīvais flakons melnā krāsā kā melnās vakara kleitas elegances izpausme, kuru papildina zeltītas ziedu kompozīcijas. Radīts pārliecinātai sievietei, kura mīl greznību un šarmu.

Tilpums 200 – 280 ml

ZILS BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS

Tumši zils bohēmijas stikla komplekts īpaši izsmalcinātai dāmai. Komplektā ietilpst elegants flakons, rotāts ar ziedu kompozīcijām, un trauks, dārgumu glabāšanai.

Tilpums 100 – 150 ml.

BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS SARKANOS TOŅOS

Bohēmijas stikla komplekts – apjomīga tilpuma flakons smaržu izsmidzināšanai un kolba iemīļotās smaržas uzglabāšanai.

Tilpums 200 – 250 ml.


BRŪNS BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS

Brūns bohēmijas stikla komplekts īpaši izsmalcinātai dāmai. Komplektā ietilpst elegants flakons, rotāts ar ziedu kompozīcijām, un trauks, dārgumu glabāšanai.

Tilpums 100 – 150 ml. 

BOHĒMIJAS STIKLA KOMPLEKTS ZILOS TOŅOS

Bohēmijas stikla komplekts – apjomīga tilpuma flakons smaržu izsmidzināšanai un kolba iemīļotās smaržas uzglabāšanai.

Tilpums 200 – 250 ml

BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONS AR ZIEDU ELEMENTIEM

Bohēmijas stikla meistari radījuši dekoratīvi izsmidzināmus flakonus sievietēm, kuru būtību raksturo maigums un valdzinoša romantika.  Flakoni rotāti ar īpaši smalku un graciozu ziedu elementu kompozīciju.

Tilpums 200 ml 


KLASISKA STILA BOHĒMIJAS STIKLA FLAKONS

Augstas kvalitātes Bohēmijas stikla meistaru darbs. Lielisks un grezns dekors tavam tualetes galdiņam un interjera skaistumam. Flakona oriģinālais izsmidzinātājs rada antīkuma un elegances noskaņu.

Tilpums 60 ml

BOHĒMIJAS KRISTĀLA FLAKONI

Bohēmijas stiklu kolekcijā īpaši grezni ir kristāla flakoni, ko veidojuši Čehijas meistari. Flakonā darināšanā izmantots gan caurspīdīgs, gan krāsains stikls ar 24 % svina oksīda (PbO) saturu. Oriģināla struktūra īpaši izceļ stikla tīrību.

Tilpums 100- 250 ml