Hydroalcoholic Želeja Padeves Silikona Aproce Āra Dezinfekcijas Līdzeklis Roku Sanitizer Aproce Valkājamas Roku Sanitizer Dozatoru

Hydroalcoholic Želeja Padeves Silikona Aproce Āra Dezinfekcijas Līdzeklis Roku Sanitizer Aproce Valkājamas Roku Sanitizer Dozatoru

s130

Jauns

Pieejams

€0.85 €0.50
Daudz.

Tagi: vīriešu roku sanitizer, želeja, aproce, kūka pelējuma silīcija, roku sanitzer turētājs, iztikt, šķērveida sanitizer, alkohola želeja, matu nano spray gun, necaurspīdīgs ziepju dozators, dezinfekcijas želeja.

Apraksts:

Biosafetyband, Silikona Aproce, ar uzpildīšanas pudele

Tur 10ml Roku Sanitizer, sauļošanās, mitrinošs losjons, repelents un vairāk.

Bioloģiskās drošības aproce ar funkciju, padara cilvēku dzīvi, praktiskāk un drošāk, ļaujot piekļūt šķidrums vai gēls risinājumus, visos laikos, vienmēr ir pieejami pie rokas.Lietošanai mājas apstākļos, kā arī kopā ar IAL, piemēram: Roku Sanitizer, sauļošanās, repelents un vairāk.

Sastāvs: 100% Silikona.

Uzglabāšanas, Pārvadāšanas un lietošanas Nosacījumi: Glabāt istabas temperatūrā, produkti būtu tikai jāceļ, ja to piemēro.

Brīdinājumi un Piesardzība: nedrīkst jaukt dažādus risinājumus.Tātad, ir aproce, par katru mērķi.Sargāt no bērniem.Ja to izmanto, lai lietotu alkoholu, želeja, saglabātu uguns bloķēts.

Kontrindikācijas un Nelabvēlīgas Ietekmes: Nav.

Specifikācijas:

Kā lietot:

1: Piepildiet Pudeli ar šķidrumu, ko vēlaties; 2: Ievietojiet pudeles uzgali vāciņš uz aproci, nelielu caurumu, piespiediet to stingri, un nospiediet pudele; 3: Pēc tam, kad aizpildīt, valkāt jūsu bioloģisko drošību Joslas uz jūsu rokas, un nospiest ar īkšķi iztikt šķidruma; 4: lietojiet šķidrumu, kurā savu gribu.

2: Ielikt Dažas dienas tev nav laika.Tātad, kāpēc jums nav mēģināt atrast veidus, kā optimizēt to ?Pirms gulētiešanas vai atstājot māju, aizpildīt savu rokassprādzi ar roku sanitizer, aizsargkrēmu vai mitrinošu krēmu.Šādā veidā, jūs nekad nevar būt neaizsargāts.

5 iemesli, lai jūs valkāt jaunas bioloģiskās drošības Joslā

1 – Laika optimizācija: Dažas dienas tev nav laika.Tātad, kāpēc jums nav mēģināt atrast veidus, kā optimizēt to ?Pirms gulētiešanas vai atstājot māju, aizpildīt savu rokassprādzi ar roku sanitizer, aizsargkrēmu vai mitrinošu krēmu.Šādā veidā, jūs nekad nevar būt neaizsargāts.

2 – Hipoalerģiska materiāls: Daži aproces, kas var izraisīt alerģijas un daudz diskomfortu.Bet bioloģiskās drošības Joslas nebūs darīt, lai jūs.Mūsu produkts ir izgatavots ar 100% Eco-draudzīga silikona, ir hipoalerģiska materiāla.

Papildus tam, ir hipoalerģiska, silikona materiāls ir neticami mīksts un ērts.

3 – Mazāk priekšmetus pārvadāt somā: Kāpēc jūs smagi produkti jūsu soma?Ja jūs tikai izmantot nelielu daudzumu roku sanitizer, repelents, ķermeņa losjons, vai saules apdegumiem, kāpēc tu uzstāj, lai veiktu oriģinālu pudeli?Tas nav nepieciešams.Padarīt jūsu maka vieglāks un savu auto vairāk organizē, izmantojot mūsu modes Rokassprādzi.

4 – Pareizā izmēra, lai jūsu aizsardzība :Jūs varat aizpildīt jūsu aproce ar 10ml jebkuru produktu, kuru jūs vēlaties.Šis daudzums padara jūsu rokas vai ādas drošību, mitrināta un aizsargāta.Kā mēs teicām iepriekš, šis daudzums ir pietiekami, lai visu dienu.Tas var samazināt risku zaudēt savu iecienīto produktu laikā, kad jūs pavadīt prom no mājām.

Jūsu makā būs ilgāk, jo tagad, jums nav veikt daudz svara.

5 – Bonus refill: ir dāvana iekļauti: bonusa uzpilde.Ja jūs plānojat ceļot, tikai aizpildīt jūsu piepildīt ar nepieciešamo produktu un baudīt jūsu ceļojums.

Paketē Iekļauts:

1*dalīts pudele, 1* aproce

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti