FEELWORLD TP2A Portatīvo 8-collu Teleprompter Atbalsta līdz 8" Viedtālruni, Planšetdatoru Pamudinot Viedtālrunis DSLR Kamera, Bluetooth

FEELWORLD TP2A Portatīvo 8-collu Teleprompter Atbalsta līdz 8" Viedtālruni, Planšetdatoru Pamudinot Viedtālrunis DSLR Kamera, Bluetooth

s177987

Jauns

Pieejams

€93.03 €83.72
Daudz.

Tagi: hdmi mini monitors, 27 collu monitors, edp lcd displeja panelis, 5 collu monitora hdmi, 200hz, feelworld monitors, kamera gimbal, 4k dslr monitors, 4k monitors, jomā, pārraudzīt.

Ideāli Teleprompter Video un Programmas Autors

Uzticību un Burvīgs!Ne Vairāk NG!

Mūsdienās live broadcast jo īpaši īso video ir populārs.Lai padarītu live broadcast vairāk profesionālo un efektivitāti, teleprompter ir kļuvusi par neaizvietojamu papildu ierīce.Tas var palīdzēt lietotājiem, lai izteiktu savu valodu gludi, un vēl vairāk saīsinās attālumu starp enkuru un auditoriju.FEELWORLD TP2A ir viegls un pārnēsājamo teleprompter, kas līdzekli ar standarta gaismas sadalītājs ļauj jums skaidri izlasīt ritinot tekstu, skatoties tieši uz fotokameras, ideāls vlog, tiešraide, internetā klase, video filmēšana, intervijas, video studija, ziņas un prezentācija.Nav nepieciešams, lai noskaitītu skripts!Tas var būt piedāvāts, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, bet DSLR kameras vai tālrunis ir šaušana.Atbalsta platleņķa objektīvs, Android/iOS app, bluetooth tālvadības pults, darbības ir viegli un ērti, padara video ātrāk un vieglāk.Tā ir ideāla teleprompter video, programmas autors.

Vairākas Collocation Metodes

TP2A ir saderīga ar vairākiem collocation metodes izvēles.Ideāls vlog, tiešraide, internetā klase, video filmēšana, intervijas, video studija, jaunumi, prezentācijas, utt.

Kompakts un Pārnēsājamo Dizains

Ar TP2A teleprompter izmanto videi ABS rūpniecisko plastmasas materiāla, kas ir izturīgs un izturīgs.Kompakts un pārnēsājamo dizains, viegli pārnēsājams, piemērots ātri, izmantojot dažādos gadījumos.

Atbalsta Platleņķa Objektīvs

Lielāks vīzija bez vinjetes efektu

TP2A atbalsta šaušana ar platleņķa objektīvs vairāk kā 40mm, nodrošinot lielāku vīzija bez vinjetes.Tablet pamudinot, fokusa attālums ir vairāk nekā 50mm.

Viedtālrunis/Tablete Skava, Viegli Uzstādīt un Demontēt

Atbalsta zem 8" viedtālrunis/tablete

Ar TP2A ļauj ar viedtālruni/planšetdatoru, skavas, jums vienkārši nepieciešams, lai instalētu to, kurā pusē piemērots viedtālrunis vai tableti teleprompter.Tad push PUSH bloķēšanas uz kreiso, lai nofiksētu skavu.Tad, kad jums tas nav nepieciešams, jūs varat push PUSH bloķēšanas uz labo, lai novērstu skavas.Tā ir vienkārša un ātra darbība.

Magnētiskā Viedtālrunis Skava

Ērtu Fotografēšanas un Uzraudzība

Kad jūs izmantot viedtālruni šaušana , magnētisko viedtālrunis skava iekļauta TP2A var ne tikai turēt viedtālruni uz teleprompter fotografēšanai ar horizontālām vai vertikālām ekrāniem, bet arī padarīt to viegli, lai ņemtu viedtālrunis veic, lai uzraudzītu efekta.

Objektīva Adaptera Gredzens

Ar TP2A ar standarta 49/52/55/58/62/67/72/77mm astoņas objektīva adapteri gredzeniem.Jūs varat izvēlēties vienu, kas atbilst jūsu fotokameras objektīvu.

Piezīme: uzstādot adaptera gredzenu, jums ir nepieciešams, lai likvidētu UV spogulis no objektīva, citādi adaptera gredzens var tikt bloķēta kopā ar UV spogulī, un to nevar noņemt.

Teleprompter PROGRAMMU + Bluetooth Tālvadības pults

Ar TP2A ļauj APP viedtālruni/planšetdatoru, kas piemērots Android un IOS sistēmā.Ar bluetooth tālvadības pults, jūs viegli varētu spēlēt & pauzes, speed up un lēni uz leju, lai mainītu teksta un fona krāsa, utt.

Piezīme: IOS, lietotājs var meklēt "FEELWORLD" par APP STORE, lai lejupielādētu PROGRAMMU

Android viedtālrunis APP (vārds, uzvārds: FEELWORLD) var lejupielādēt sadaļā "Lejupielādes" sadaļā TP2A informācijas lapā vai noskanē QR kodu, lai lejupielādētu.

1/4 Standarta Montāžas Caurumu

Apakšā teleprompter ar 1/4 standarta izmēra montāžas caurumu, kuru var savienot ar statīvu, gaismu stāvēt,utt.Kompakts un Viegls Svars, Viegli Pārnēsājams

Ar TP2A ir kompakta izmēra un sver tikai 300 gramus, kas ir viegli ievietot pievienots aukliņu somiņā, lai aizsargātu teleprompter, bet arī nodrošina ātru pāreju.Turklāt pievienotais microfiber audums var saglabāt teleprompter tīru visu laiku.

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti