Rozā Coneflower Putnu Pakārtotā Āra Apdare, Logu, Dārza Ziedu Rūsas Izturīgs Putnu Piegādes Pastāvīgās Barošanas Līdzeklis Dropship

Rozā Coneflower Putnu Pakārtotā Āra Apdare, Logu, Dārza Ziedu Rūsas Izturīgs Putnu Piegādes Pastāvīgās Barošanas Līdzeklis Dropship

s38

Jauns

Pieejams

€14.28 €10.28
Daudz.

Tagi: roku dārza instrumenti, putnu pakārtotā āra, papagailis stāvēt, paralēlais lineāls, mirst putni, ziedu tetovējumu skices, bird repel, dārza nojumes, lieliska putnu feeder, metāla putnu mājas ārā.

Šo putnu barošana var novietot visās vietās dārzā, krāšņs ziedu piesaistīs šīs cute maz puiši.

Apraksts:

Šo putnu barošana var novietot visās vietās dārzā, krāšņs ziedu piesaistīs šīs cute maz puiši.

Ja jūs esat skatīties uz putniem, tad jūs saņemsiet pārsteidzošu birdophile un redzēsiet skaistu ainavu.

Augšā, jūs varat instalēt nelielu sēklu, un neaizsargātību uztur putnus var viegli iegūt no sēklas.

Piemērots maziem sēklu veidi

Viegli montēt

Piezīme: ziedlapiņas var atvērt vai aizvērt, cik nepieciešams

Specifikācija:

Materiāls:Dzelzs

Stils:Ziedu

Izmērs: 78x18 cm ( izmērs trauks ir 10cm/3.94 collas)

Padomi:

Izmantot Dažādas Barotavas

Ir daudzi veidi, kolibri barotavas, no kuriem izvēlēties, un putni, kas nepatīk viena konkrēta forma vai izmērs pakārtotā var tikt piesaistīti citu.Izmantot dažādas barotavas izplatīties visā jūsu pagalmā, lai piesaistītu visvairāk kolibri.

Jāņem vērā gan stikla un plastmasas barotavas, kā arī dizainu, tikai ar vienu barošanas pieslēgvietu, vai vairāki piekļuves punkti.Barotavas ar un bez laktas var arī pārsūdzēt dažādās kolibri.Dažādu pakārtoto izmēri var arī uzņemt dažādus barošanas iestatījumus.

Stāvoklis Barotavas Pareizi

Lai saglabātu kolibri droši no loga sadursmes vai iegūt viņu delikāts rēķinus iestrēdzis logu ekrāniem, barotavas, būtu jānovieto vai nu ļoti tuvu pie loga (liels redzamību) vai vismaz piecu metru attālumā.

Ievietojot barotavas teritorija, kas brīva no brīzes un tiešos saules staros samazina izlijis nektāru un palēnina fermentācijas procesā, lai saglabātu nektārs, svaigus un droši.

Lai palīdzētu putniem atrast savu barotavas, ievietot tos pie nektāru ražo ziediem vai citiem krāsainiem akcentiem savā pagalmā, jo īpaši sarkanā rotājumi, kas pārvarēs šo putnu " acīm.

Tīrīt Barotavas Regulāri

Tas ir svarīgi rūpīgi notīrīt kolibri barotavas vismaz divas vai trīs reizes nedēļā.Pat biežāk tīrīšanas var būt nepieciešams karstā laikā, kad nektāru var rūgt ātri.Raudzēti nektāru var izraisīt pelējuma, kas ir nāvējošs kolibri, un skābu pārtiku, nav jāpiesaista tik daudz putnu.

Kad tīrīšana kolibri feeder, ļoti jārūpējas, lai rūpīgi sanitize visi nooks un crannies, lai atbrīvotos no pelējuma, sēnīšu, veco nektāru, vai iecukuroti cukura.Mērcēšanas izjauktā pakārtotā ļoti karstā ūdens var būt viegls veids, lai novērstu lipīgu atlieku.

Nodrošināt Migrācijas Maltītes

Kolibri barības pārāk īsi pirms migrācijas lai uzkrātu enerģijas rezerves, par to ilgo lidojumu.Turēt kolibri barotavas tīra un piepildīta visā vēlā rudenī un ziemas sākumā, lai visiem migrē putni var barot, un vieta, barotavas no nākamā gada agrā pavasarī, lai piesaistītu pirmo atgriešanās kolibri.

Piezīme:

Tur varētu būt 2-3cm kļūdas dimensiju datu dēļ tīra manuāla mērīšana.

Tur varētu būt nedaudz krāsu atšķirība rada dažādi gaismas un uzraudzīt efektu.

Komplektā ietilpst:

1 x Putnu Feeder

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti