DATU VARDE Y2 Fit 4K Spēli Stick Retro Somatosensory Konsoles Uzcelta 800+ NES Spēles 2.4 G Bezvadu Video Spēļu Konsole, Lejupielādējama

DATU VARDE Y2 Fit 4K Spēli Stick Retro Somatosensory Konsoles Uzcelta 800+ NES Spēles 2.4 G Bezvadu Video Spēļu Konsole, Lejupielādējama

s571

Jauns

Pieejams

€25.50 €12.75
Daudz.

Tagi: X9, nes spēles, 2.4 g bezvadu spēļu kontrolieris, huananzhi x79, ne, pc stick 4k, tehnikas attēlu, Kontroles, datums varde, ns wireless gamepad.

1. Iebūvēts 30 interaktīvās somatosensory spēles, 800 NES formāta spēles, izmantojot divus bezvadu tālvadības pults rokturiem, ar anti-kritums virvi, spēlētāji var spēlēt dažādas somatosensory spēles, piemēram, arbūzs griešana, skriešana, joga, utt.

2. Gludas līnijas, vienkārša un dāsna dizains, plug and play ar bezvadu rokturi, signāla diapazons bezvadu rokturis ir līdz 8 metriem.Salīdzinājumā ar īstermiņa līnijas vadu rokturi, bezvadu rīkoties izvairās iegūt tuvu TV, un to var efektīvi aizsargāt jūsu acis.

3. Operācija ir vienkārša, tikai nepieciešams, lai savienotu spēļu konsoli ar HDMI interfeisu TV, USB strāvas piegādei datu rindā, lai uzņēmējas, un TELEVIZORA avots ir jākoriģē, lai atbilstošā HD kanālu, lai parādītu, spēļu sarakstā ekrāna TV.Rokturi tiek likts uz sausu akumulatoru.Tālvadības pults, plug and play, vienkāršs un atsaucīgs.

4. Vienu akumulatora roktura konstrukcija, vieglāks svars, piemērota mājas interaktīvās izklaides, sporta, spēles, nav atkārtoti, atbalsta lejupielādējot spēles.

5. Mini TV spēļu konsole, atbalsta vienu vai diviem spēlētājiem spēlēt spēles, tajā pašā laikā, padarot jums un jūsu bērniem vai draugiem patīkamāku.

Izvēloties spēli uz galvenā saskarne, lūdzu, izmantojiet No. 1 roktura, kontroles darbību Piezīmes: produkts nav akumulatoru, un rokturis ir aprīkots ar AAA baterijas lietošanai!Piegāde saraksts: 1*Somatosensory spēļu konsole 2*Bezvadu rīkoties ar 1*HD signālu pagarinājuma kabelis 1*Lādēšanas datu kabelis 2*Roktura siksniņa 1*Spēles atmiņas kartes

Biežāk UZDOTIE jautājumi

Q:Kā iziet spēli?

A: Izmantojiet P1 rokturi, nospiediet [IZVĒLIETIES+start] (SĀKT), tajā pašā laikā un turiet 2s.

Q:vai es Varu saglabāt spēles progresu?

A:Dārgie draugi!Pagaidām neatbalsta ietaupīt spēle!Q:Vai šī spēļu konsole atbalstu lejupielādēt spēles?

A:Jā, draugs,jūs varat lejupielādēt NES spēles.

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti