SAMSUNG Ekskluzīvu luksusa karti sarkano un balto EVO+ EVO Plus microSD 256 GB 64GB, 128GB 16GB TF Kartes cartao de memoria

SAMSUNG Ekskluzīvu luksusa karti sarkano un balto EVO+ EVO Plus microSD 256 GB 64GB, 128GB 16GB TF Kartes cartao de memoria

s593

Jauns

Pieejams

€12.69 €6.34
Daudz.

Tagi: corsair vengeance balts, tf kartes, karte sd, TF, corsair ddr4 atmiņas, atmiņas kartes micro sd, ddr4 balts, 2400t, 32 gb micro sd atmiņas karte, ram balts.

Samsung atļauts,

jūs varat iegādāties oriģinālus un augstas kvalitātes Samsung atmiņas kartes šajā veikals

Specifikācijas :

Ātri Lasīt un Rakstīt Ātrumu s

Samsung microSD EVO Plus ir pievienota atmiņas ietilpību un multi-ierīces funkcionalitāti, lai jūs varētu koncentrēties uz dzīvi, ne tehnoloģiju.Šī UHS-1, Class 10 atmiņas karte ir ideāls notveršanā fotogrāfijas un video ieraksts & atskaņošana Full HD.Un ar lasīt un rakstīt ātrumu līdz 95MB/s & 20MB/s, attiecīgi, programmas un videoklipus slodze un ātrāk pārsūtīt failus ātrāk.

Full HD Video

Iemūžiniet mirkļus šo jautājumu.Ar Samsung EVO Plus microSD Karti, jūs varat šaut bagāts un detalizētus Full HD videoklipus uz jūsu viedtālrunis, tabletes, vai kamera un būt pārliecināts, ka katra atmiņa būs droši.Atskaņot jūsu video, atpakaļ uz savu Full HD TELEVIZORU vai monitoru, un relive pieredzi, kas tik spilgti, kā dienā, kad tas notika.

Ūdensizturīgs

Samsung Atmiņas Kartes var izdzīvot līdz 72 stundas sālsūdenī.

Temperatūra-apliecinājums

Šīs atmiņas kartes, var izturēt temperatūru no -25° c līdz 85° pēc Celsija.

X-Ray-apliecinājums

Aizsargā visus jūsu datus no bojājumiem, ko izraisa lidostas rentgena iekārtas.

Magnēts-apliecinājums

Samsung Atmiņas Kartes, var pat pretoties magnētiskajiem laukiem līdz 15,000 gauss, kas atbilst augsta jomā MRI skeneri.

n produkta specifikāciju var būt zemāka nekā spēju ziņoja jūsu datora operētājsistēmu, jo starpība ar mērīšanas standartiem.

Ideāls Partneris:

Iegūt visvairāk no jaunākajiem smartphones, tabletes un kameras.Šo atmiņas karti, strādā perfekti, pat ar vismodernākajām ierīcēm, lai aizsargātu savas atmiņas par dzīvi.

Pakete ietver:

1* Samsung Micro SD Karti ar mazumtirdzniecības iepakojumā

1* Samsung adapteri par brīvu dāvanu

Nav komentāru brīdi.

<

Saistītie Produkti